בקרו באאוטלט המותגים וקבלו הנחות - עם הסיורים של נדב!

בפרברי ברלין, מערבית לשפנדאו, שוכן אאוטלט המותגים Outlet Designer Centre. מדובר בכפר קניות שבו ניתן למצוא חנויות של מותגים ידועי שם (טומי הילפיגר, מייקל קור, אספרי, סווארובסקי, Guess ועוד; מוצרי ספורט של אדידס/נייקי/פומה ; ואפילו שוקולד של לינדט או מוצרים למטבח של WMF). כל המותגים בהנחות משמעותיות ואם אתם מציגים את השובר שלמטה במרכז המבקרים של האאוטלט, אתם מקבלים אפילו עוד קופונים להנחות נוספות ועוד!

קיימות מספר דרכים להגיע לאאוטלט (כתובת למכשירי ניווט: Alter Spandauer Weg 1, 14641 Wustermark OT Elstal ) :

(1) קו הרכבת האזורית RB4 (מתחנת שפנדאו כמו ממספר תחנות בברלין) נוסע עד אלסטל (Elstal) ומשם יש לקחת אוטובוס 662 (או ללכת ברגל, מרחק לא מאוד גדול). מספיק כרטיס רגיל לאזורים ABC 

(2) קו A05 יוצא מספר פעמים ביום מתחנת Zoologischer Garten . הקו עולה תוספת של 2.5 אירו למבוגר לכיוון על כרטיס ABC רגיל 

(3) בחינם! קראתם נכון. אתם יכולים להיכנס עם הקודים שבהמשך (וגם בתוך טופס ה-PDF שבתחתית עמוד זה) לאתר חברת התחבורה הציבורית BBS. בימי שישי ושבת הם מוציאים שני שאטלים - בבוקר ובצהריים - לאאוטלט. הנסיעה בשאטלים כרוכה בתשלום, אבל בשלב התשלום יש מקום שבו תוכלו להכניס את הקודים שלנו ולקבל את הנסיעה למעשה בחינם. בחרו ב-Book Now והזמינו (בנפרד) כרטיס הלוך וכרטיס חזור. כשתגיעו לטופס התשלום, הכניסו את הקודים : 

  • בכרטיס ההלוך, הכניסו את הקוד X000QX0001ND במקום שבו כתוב Promotion Code 
  • בכרטיס החזור, הכניסו את הקוד  X000QY0001NK במקום שבו כתוב Promotion Code 
כאמור, לאחר ההגעה, כדאי לכם ללכת למרכז המבקרים של האאוטלט. זאת, הן כדי לקבל את שובר ההנחות הנוספות שמגיעות לכם אם הדפסתם את קובץ ה-PDF שבתחתית העמוד; והן כדי ללמוד אם יש מבצעים או אירועים מיוחדים ביום הגעתכם. 


שובר הנחה לאאוטלט המותגים של ברלין, באדיבות הסיורים של נדב בברלין (יש ללחוץ על סימן המרובע עם החץ על מנת לפתוח בחלון נפרד שיאפשר הדפסת השובר) 

תגובות

Eliran Z אמר/ה…
השובר כבר פג תוקף..